PORADY RABAT POMOC

Skontaktuj się!
Regulamin zakupów

       

  Regulamin zakupów

   1.
      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       
   2.
      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). W szczegółach produkty podane są także ceny netto. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej a jedynie ewentualne zaproszenie do negocjacji handlowych.

   4.

      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.
       
   5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

   6.

      Możliwe są następujące formy płatności:  
.  
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający fakturę pro-forma zawierającą nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Gotówką w siedzibie firmy.
  • Gotówką przy odbiorze przesyłki od spedytora (pobranie).
  • Istnieje możliwość wyboru płatności kartą kredytową (za pośrednictwem eCard'u) lub przelewem (za pośrednictwem eCard'u) przy składaniu zamówienia. Wydłuża to jednak czas realizacji zamówienia o 1 dzień, ponieważ sklep musi czekać na potwierdzenie realizacji transakcji. W takim przypadku przesyłkę wysyłamy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
  • Leasing - szczegółowe informacje przesyłamy na wyraźną prośbę.
      Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

   7.
      Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku leasingu - o czas przygotowania i podpisania umowy leasingowej.

      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu.

  8.
     Jeżeli   dostarczony towar był zgodny ze złożonym przez Państwa zamówieniem, a mimo to chcą Państwo
z niego zrezygnować z jakichkolwiek względów, istnieje możliwość odesłania go (pod warunkiem, że nie był używany) w ciągu 10 dni roboczych od daty odbioru, na własny koszt.
Zastrzegamy, że w przypadku wynikłej z Państwa strony pomyłki przy wyborze właściwego towaru, jego wymiana lub zwrot środków pieniężnych mogą potrwać do 10 dni roboczych.

      W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.       

     UWAGA! Zwrotu lub wymiany towaru (bez względu na przyczyny) można dokonać tylko pod warunkiem, że nie był on używany. Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany, tak aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu.
Za właściwe wysłanie towaru odpowiedzialny jest nadawca.
      
  9.
      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie zostaje uznane za uzasadnione.
    
       
  10.
      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

  11.
      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  12.
      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl