Foliarka to bardzo przydatne, nowoczesne narzędzie, niezbędne w wielu przedsiębiorstwach i fabrykach. Jednak, aby mogło pracować wydajnie i bezpiecznie względem osób je obsługujących musi być poddawane rutynowym kontrolom. Ważne jest też by od razu reagować na każdą, nawet małą usterkę – wtedy nie dopuszcza się do wielkich szkód, oszczędza się koszty naprawy i nie marnuje się cennego czasu realizacji zleceń. Jednak, aby to wszystko w istocie miało miejsce konieczne jest znalezienie firmy oferującej kompleksowe i profesjonalne usługi naprawy i serwisu foliarek.

Oto jesteśmy – do usług!

Działamy sprawnie, terminowo i w dobrej cenie. Wszystko po to, by zaoferować usługi naprawy i serwisu na wysokim poziomie, ale też równocześnie o przystępnym charakterze. Każda z naszych usług jest realizowana przez fachowców, posiadających na koncie wiele lat doświadczeń w tej niszy. To gwarancja możliwie jak najlepszego potraktowania oddanego w nasze ręce urządzenia. Dajemy słowo, iż powierzona nam foliarka wróci w jeszcze lepszym stanie niż do nas trafiła – dzięki poprawieniu specyficznych parametrów będzie działać jeszcze skuteczniej.

W szczególny sposób zapraszamy do nas Klientów z foliarkami marek takich, jak: Champion i Opus, gdyż w naprawie i serwisie modeli tych producentów sprawdzamy się najlepiej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Poza wspomnianym wyżej doświadczeniem jesteśmy bardzo otwarci na innowacyjne rozwiązania dla jeszcze większego ulepszenia oferowanych przez nas usług. Wszystko po to, by nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni, maszyny naprawione jak najlepiej, a czas realizacji naprawy, serwisu czy regeneracji był możliwie jak najkrótszy. Dokonujemy wstępnej diagnozy i wyceny, tak by każdy wiedział czego się spodziewać, ile to może kosztować i jak długo może to trwać. Mamy świadomość, iż dla każdej firmy czy też klienta indywidualnego takie istotne informacje mają ogromne znaczenie, stąd zadbaliśmy o to, by w ramach naszych usług były niezmiennie przedstawiane jasno i przejrzyście.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 22 754 74 33

kom. 602 392 875

e-mail: serwis@biuromaszyny.pl

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl