Bigówki już od dawna nie należą do niszowych urządzeń w biurach i różnych instytucjach. Ich popularność również ma związek z faktem, iż istnieje coraz większe zapotrzebowanie na firmy świadczące kompleksowe usługi ich serwisu i naprawy. Nasza firma należy do liderów w tej niszy.

Potrzebna naprawa bądź serwis bigówek? Zapraszamy!

Nasza firma ma na swoim koncie długoletnią tradycję w naprawie urządzeń i maszyn biurowych, w tym również bigówek. Nasz serwis wypracował sobie naprawdę mocną pozycję, a najlepszym dowodem tego jest szerokie grono stałych zadowolonych z naszych usług Klientów, którzy oddają swoje urządzenia na regularną konserwację w nasze ręce – równocześnie polecając nas nowym, którzy pilnie poszukują miejsca w którym mogą sprawnie, szybko i w dobrej cenie naprawić bigówkę.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz fachową obsługę urządzeń biurowych, a w szczególności bigówek pochodzących od producentów takich jak: Graphic Wizard, Cyklos, Opus oraz RIZ.

Kto skorzysta z naszego serwisu?

Ofertę naszej firmy kierujemy właściwie do wszystkich potrzebujących pomocy ze stanem posiadanych bigówek. Bez względu na to, czy mowa o kliencie indywidualnym, firmie o małych rozmiarach czy też dużej korporacji, a nawet państwowym urzędzie – służymy radą i kompleksową, zindywidualizowaną obsługą.

Nasza oferta to kompleksowa odpowiedź na potrzeby związane z usługami naprawy i konserwacji tych niezbędnych w każdym dobrze wyposażonym biurze urządzeń. Zapewniamy bardzo dobre ceny, a szybka i sprawna obsługa klienta jest dla nas bardzo ważnym aspektem prowadzonych usług. Dbamy o to, by czas realizacji naprawy sprzętu był możliwie jak najkrótszy, choć oczywiście jest to w głównej mierze uzależnione od stopnia uszkodzenia bigówki czy też złożoności realizowanej usługi. U nas zawsze można liczyć na dokładną diagnozę i uczciwą wycenę.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe, tak by każdy miał pewność, iż wybór naszego serwisu – to najlepszy z możliwych wyborów.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 22 754 74 33

kom. 602 392 875

e-mail: serwis@biuromaszyny.pl

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl