Bindowanie to jedna z najważniejszych praktyk przydatna w biurach, na uczelniach czy wielu innych przedsiębiorstwach. Niestety, jak to zwykle bywa w kwestii urządzeń biurowych oprócz tego, iż są niezwykle użyteczne, od czasu do czasu ulegają mniejszej bądź większej usterce. Pojawia się konieczność naprawy i skorzystania z usług serwisowych, a jest to pole działań będące specjalizacją naszej firmy.

Naprawa/serwis bindownic – zapraszamy!

Oferujemy różnorodne usługi serwisowe w odniesieniu do bindownic. Są to zarówno przeglądy pogwarancyjne, jak i okresowe przeglądy konserwacyjne. To dzięki skorzystaniu z tego rodzaju usługi można w regularny sposób zabezpieczać ten sprzęt biurowy w ten sposób, iż nie będzie dochodzić do częstych awarii. Ma to największe znaczenie w przypadku tych bindownic, które są poddawane naprawdę intensywnej eksploatacji.

Ponadto oczywiście zapewniamy szybkie i skuteczne naprawy. Naszą domeną jest też sprawne usuwanie usterek w profesjonalny sposób. Wyróżniamy się wysokim poziomem logistycznych rozwiązań w naszej firmie, stąd bindownice w naprawdę krótkim czasie wracają do biura w doskonałej formie.

Argo, GBC, Opus, Renz oraz Wallner to główni producenci bindownic, których naprawą i serwisem zajmujemy się w kompleksowy i kompetentny sposób. Można również u nas dostać wszystkie potrzebne części zamienne.

Dlaczego u nas warto naprawić swoją bindownicę?

Posiadamy doświadczenie i każdego Klienta traktujemy indywidualnie i z należytą troską, bez względu na to czy mamy do czynienia z małą firmą, dużą korporacją, urzędem czy klientem indywidualnym. Wyróżniamy się także chęcią udzielania fachowych porad w ramach których podsuwamy naszym klientom gotowe pomysły i rozwiązania, tak by bindownice i ich wykorzystanie było maksymalnie dobrane do indywidualnych potrzeb.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić z tego miejsca do skorzystania z naszej oferty, a jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania odnośnie do naszego serwisu bindownic – zachęcamy serdecznie do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 22 754 74 33

kom. 602 392 875

e-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl