Jeśli posiada się urządzenie biurowe bądź poligraficzne, które nie znalazło się na powyższej liście oferowanych przez nas napraw, regeneracji i serwisu – spokojnie! Nasza firma jest tak mocno wyspecjalizowana w tym fachu, iż wszelkie inne urządzenia też prawdopodobnie jesteśmy zreperować, zregenerować i udoskonalić. Wszystko, co trzeba zrobić aby dowiedzieć się czy wśród nich w istocie jest określony rodzaj sprzętu to zwyczajnie skontaktować się z nami. Postawimy diagnozę, dokonamy uczciwej wyceny.

Naprawa/serwis inne – dlaczego u nas warto?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, a wszelkie urządzenia biurowe bądź poligraficzne właściwie nie mają przed nami tajemnic. To wszystko sprawia, iż potrafimy z każdego oddanego w nasze ręce sprzętu wyciągnąć to, co najlepsze – i to często nawet wtedy, gdy wydawałoby się, iż nie pozostaje nic innego jak tylko spisać go na straty i kupić nowy. Poprzez swoje profesjonalne działania, korzystając ze specjalistycznej wiedzy udowadniamy, iż zawsze warto spróbować przywrócić dany sprzęt do lat świetności!

Co można zyskać stawiając na nasz serwis?

Świetnie działającą maszynę! Oprócz tego wiele oszczędności – nie tylko czasu, ale też pieniędzy i energii. Pilnujemy szybkich terminów realizacji zleceń, dlatego bardzo szybko oddane nam urządzenie wróci na właściwe sobie miejsce, by znów efektywnie i sprawnie działać. Zajmujemy się naprawą i serwisem naprawdę wielu marek, co stawia na pozycji profesjonalistów, dla których nie ma zadania reperacji czy regeneracji niemożliwego do wykonania.

Do kiego skierowana jest nasza oferta?

Z naszych usług właściwie może skorzystać każda osoba stojąca przed potrzebą naprawienia dowolnego urządzenia biurowego bądź poligraficznego. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z klientem indywidualnym, biurowym, firmowym czy nawet instytucją państwową – zawsze stajemy na wysokości zadania, aby zapewnić najwyższą jakość usług w jak najlepszej cenie. W celu jeszcze bliższego zapoznania się z naszą ofertą – zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 22 754 74 33

kom. 602 392 875

e-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl