Wydawałoby się, iż nie ma takiej siły, która mogłaby pokonać zszywacze. Jednak – jak to bywa z każdymi, nawet najbardziej solidnymi urządzeniami, również i zszywacze mogą prędzej bądź później potrzebować naprawy, a już na pewno rutynowej kontroli ich stanu. Jest to ważne – przede wszystkim z uwagi na ich intensywną eksploatację, a z drugiej strony także dlatego iż jeśli wykryje się jakąś usterkę bądź wadę odpowiednio wcześnie – można sobie zaoszczędzić wiele nieprzyjemności.

To dlatego postanowiliśmy naszą bogatą ofertę poszerzyć o naprawę i serwis zszywaczy, aby również i użytkownicy tej niszowej maszyny wiedzieli gdzie i do kogo się zwrócić w razie potrzeby.

Dlaczego warto oddać zszywacze właśnie do naszego serwisu?

Korzystanie z naszych usług wybrało już wielkie grono Klientów – zadowolonych i wracających po fachowe doradztwo różne usługi. To chyba najlepsza rekomendacja naszych usług, jaką tylko moglibyśmy dostać. Co więcej – nasz szeroki wachlarz usług to praca wyspecjalizowanego zespołu fachowców. Zapraszamy jednak w szczególności do skorzystania z nich klientów indywidualnych, jak i firmowych dysponującymi zszywaczami marek, takich jak: Argo, Ideal, Novus, Rapid oraz Screbba.

Co możemy zagwarantować?

Profesjonalne doradztwo i krótkie terminy realizacji. Wyróżnia nas także spore doświadczenie w branży, dzięki czemu radzimy sobie nawet z trudną na pierwszy rzut oka reperacją. Stawiamy zawsze właściwe diagnozy usterek oraz rzetelną wycenę usługi. Wszystko po to, by absolutnie nikt nie był stratny, ale wręcz przeciwnie – zależy nam na tym, by każdy był maksymalnie zadowolony skorzystania z naszych usług. Na życzenie klienta możemy odebrać narzędzia, zajmiemy się ich kompleksową naprawą – szybko, tanio, sprawnie.

Jeszcze nie zdarzyło się w naszym serwisie, iż nie wiedzieliśmy co jest nie tak z oddanym nam na diagnozę sprzętem. Wierzymy, iż i Państwo obdarzą nas swoim zaufaniem, a my będziemy mogli udowodnić, iż wszystko to co piszemy o wysokiej jakości naszych usług w rzeczywistości jest zgodne z prawdą.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 22 754 74 33

kom. 602 392 875

e-mail: serwis@biuromaszyny.pl

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl