Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy wszystkie osoby, które posiadają falcerki marek takich jak AKO, CYKLOS, Ideal bądź Uchida i szukają sprawdzonego serwisu tudzież miejsca, w którym mogą je szybko i kompleksowo naprawić. Właśnie u nas jest to możliwe, bowiem dysponujemy odpowiednią wiedzą, a pracujący w naszym serwisie fachowcy to specjaliści z wieloma latami doświadczeń i dziesiątkami napraw na koncie.

Warto nam zaufać!

Zapewniamy naprawdę okazyjne ceny, bowiem naszym głównym celem jest świadczenie przystępnych usług każdym klientom – zarówno tym indywidualnym, jak i firmowym. Do wszystkich zleceń bez względu na ich wielkość – podchodzimy z należytą troską. W szerokim zakresie naszych usług realizujemy skrupulatnie nie tylko naprawę usterek falcerek, ale też działania mające na celu usprawnić maksymalnie działanie oddanego w nasze ręce sprzętu, jak np. regenerację wałków.

Problem z falcowaniem? Pora zgłosić się do nas!

Wiemy jak i czemu się przyjrzeć w oddanym nam urządzeniu, by przywrócić mu lata świetności. Przywracanie geometrii i pierwotnego stanu falcerki to nasza niekwestionowana specjalność. Jeśli wałki falcerki są w stanie dalekim od ideału nie można oczekiwać, iż staną na wysokości zadania, jeśli chodzi o codzienne użytkowanie. Jednak my dobrze wiemy, co zrobić by maszyny pracowała znów prawidłowo i tak efektywnie, jak tylko to możliwe. Lepiej zatem zapobiegać niż leczyć i oddać falcerkę w nasze ręce, zanim dojdzie do poważnych uszkodzeń mechanicznych, które w efekcie mogłyby doprowadzić do dużo wyższych kosztów naprawy.

Solidne podejście do usługi

Zanim dokonamy jakichkolwiek działań naprawczych bądź regeneracyjnych – zawsze w pierwszej kolejności dokonujemy porządnej, profesjonalnej analizy stanu urządzenia. Dzięki temu możemy podać Klientowi diagnozę i wycenę. To rzetelne podejście i wszyscy Klienci bardo sobie cenią tak klarowne przedstawienie sytuacji.

Pozostaje nam tylko zaprosić do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań – zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 22 754 74 33

kom. 602 392 875

e-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl