Bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - profesjonalnej naprawy i serwisu gilotyn. Gilotyny to bardzo szczególne urządzenia, niezbędne w wielu biurach i przedsiębiorstwach. Bez nich część rutynowych obowiązków nie byłaby możliwa do wykonania – przez co mając je w swojej firmie i użytkując je na co dzień, naprawdę warto wiedzieć, gdzie się zgłosić w razie ewentualnej awarii czy usterki.

Naprawa i serwis gilotyn – jesteśmy do usług!

Dlaczego warto oddać swoje maszyny właśnie w nasze ręce oddać? Posiadamy spore doświadczenie w branży, w naprawie gilotyn specjalizując się od lat – to dzięki temu potrafimy szybko i bezproblemowo zidentyfikować co jest nie tak z danym urządzeniem i pozbyć się tej komplikacji. W ramach naszego wyspecjalizowanego serwisu możemy zaoferować szerokie spektrum usług wraz częściami zamiennymi.

W szczególny sposób zajmujemy się gilotynami następujących producentów: Argo, Dahle, Eba, Ideal, Opus, Rc oraz Rexel.

Naszą specjalnością jest dbanie o te urządzenia i takie ich kompleksowe dostosowywanie do wymogów norm bezpieczeństwa obsługi, aby każdy pracownik był maksymalnie chroniony podczas ich użytkowania. W szczególny sposób kierujemy naszą naprawę i serwis gilotyn w stronę tych firm, które zmagają się z problemami technicznymi z gilotynami, ale wychodzimy naprzeciw także klientom indywidualnym, chcącym skorzystać z naszej fachowej wiedzy i umiejętności.

Gilotyna – jak nowa!

Z przyjemnością i w dobrej cenie dokonamy gruntownego remontu urządzenia, tak aby było maksymalnie wydajne i funkcjonalne. Staramy się także, jeśli istnieje taka możliwość - podnieść dokładność obróbki danej gilotyny na wyższy poziom. To wszystko sprawia, iż naprawdę warto korzystać z naszych usług – tym bardziej, iż jakość oferowanych przez nas usług jest na naprawdę wysokim poziomie. Dowodzi tego w najlepszy sposób szerokie grono naszych zadowolonych Klientów.

Zachęcamy zatem do wybrania nas – w celu naprawy bądź serwisu gilotyny, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 22 754 74 33

kom. 602 392 875

e-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl